ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

5η ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΥΛΕΥΣΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

Εκλέγονται: 5

 
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Φορέας Αυτοδιοίκησης
Χώρα
Αίτηση Υποψηφιότητας
Βιογραφικό
1
Σταύρος Γιανγκόζογλου / Stavros Giangozoglou

Δημοτικός Σύμβουλος

Δήμος Uppsala

Σουηδία

2
Γεώργιος Κοντορίνης / Georgios Kontorinis

Δημοτικός Σύμβουλος

Δήμος Solna

Σουηδία

3
Ανδριανός Μητσιόπουλος / Adrianos Mitsiopoulos

Δημοτικός Σύμβουλος

Δήμος Pavia

Ιταλία

 
4
Ισίδωρος Διακίδης / Isidoros Diakides

Δημοτικός Σύμβουλος

Δήμος Haringey

Ηνωμένο Βασίλειο

5
Γεώργιος Τσιούρας / Georgios Tsiouras

Δημοτικός Σύμβουλος

Δήμος Nynashamn

Σουηδία

 
6
Ελένη Ρεζάιι Λιάκου / Eleni Rezaii Liakou

Δημοτική Σύμβουλος

Δήμος Lund

Σουηδία

7
 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ

Εκλέγονται: 5

 
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Φορέας Αυτοδιοίκησης
Χώρα
Αίτηση Υποψηφιότητας
Βιογραφικό
1
Ιωάννα Ζαχαράκη / Ioanna Zacharaki

Δημοτική Σύμβουλος

Δήμος Solingen

Γερμανία

2
Νικόλαος Μίχος / Nikolaos Michos

Δημοτικός Σύμβουλος

Δήμος NeuIsenburg

Γερμανία

 
3
Στέλλα Κυργιανέ Εφραιμίδου / Stella Kirgiane Efremidis

Δημοτική Σύμβουλος

Δήμος Weinheim

Γερμανία

4
Θωμάς Παπαδόπουλος / Thomas Papadopoulos

Περιφερειακός Σύμβουλος

Περιφέρεια Hochtaunuskreis

Γερμανία

5
Αργύριος Παπάζογλου/ Argirios Papazoglou

Δημοτικός Σύμβουλος

Δήμος Burscheid

Γερμανία

6
           

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

Εκλέγονται: 3

 
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Φορέας Αυτοδιοίκησης
Χώρα
Αίτηση Υποψηφιότητας
Βιογραφικό
1
Χρήστος Ντούτσης/ Christos Ntoutsis

Δήμαρχος

Δήμος Άνω Δρόπολης

Αλβανία

 
2
Νικόλαος Ρουσκέτος / Nikolaos Rusketos

Δημοτικός Σύμβουλος

Δήμος Zgorzelec

Πολωνία

 
3
           
4
           
5
           
6
           

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΩΡΩΝ ΠΡΩΗΝ ΣΟΒΙΕΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ

Εκλέγονται: 4

 
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Φορέας Αυτοδιοίκησης
Χώρα
Αίτηση Υποψηφιότητας
Βιογραφικό
1
Νουγκζαρ Τσαμουρλιεβ / Nugzar Chamurliev

Δημοτικός Σύμβουλος

Δήμος Τσάλκας

Γεωργία

2
Αλέξιος Μουχσιεβ / Aleksei Mukhsiev

Δημοτικός Σύμβουλος

Δήμος Τσάλκας

Γεωργία

3
Γρηγόριος Μπιχτσατσίεβ / Gregory Bichahchiev

Περιφερειακός Σύμβουλος

Περιφέρεια Βορονεζ

Ρωσία

4
Γιώργος Κουσίδης / Giorgos Kousidis

Δημοτικός Σύμβουλος

Δήμος Τιμιρτάου

Καζαχστάν

5
Βέρα Τρόνινα / Vera Tronina

Δημοτική Σύμβουλος

Δήμος Γκλάζοβ

Ρωσία

6
Ελήνα Τερσένοβα / Elina Tersenova

Δημοτική Σύμβουλος

Δήμος Νοβοουκράινσκι

Ρωσία

 
7
 

 

 

 

 


-